Září 2013

25 fact about me.

30. září 2013 v 20:59 | ΔMELIA GOLDEN
Bonojour slečny. Děkuju za Vaši aktivitu na blogu. :) Za poslední dobu návštěvnost stoupá rychle nahoru. Moc jste mě tím potěšily. Dostala jsem dvě jedničky z matiky! :3 Vlastně krom toho nic nestojí za zmínku. Vadí mi ten stereotyp v mém životě. Každý den je stejný, jako ten předcházející. Protože dnes vlastně nemám o čem psát, mám tu pro Vás pětadvaceti bodovou seznamovačku s mojí maličkostí. :)

1. Moc ráda se seznamuju
2. Nejde mi matika a fyzika
3. Miluju jídlo
4. Snažím se zhubnout
5. Miluju nakupování, slevy a sekáče
6. Miluju douhé procházky
7. Líbí se mi modré oči
8. Mojí inspirací je Megan Fox
9. Baví mě sloh a miluju českou mluvu
10. Mám psa a šest koček
11. Zbožňuju zlato (nebo zlatou barvu)
12. Miluju béžovou barvu
13. Jsem empatický člověk
14. Jsem taky líný člověk
15. Zbožňuju The Beatles, hlavně Lennona
16. Poslouchám Nirvanu
17. Bez knihy neusnu
18. Zajímám se o UFO
19. Zbožňuju objímání
20. Mám ráda módu
21. Nejoblíbenější sladkost je karamel
22. Fandím vegetariánství (sama maso miluju)
23. Zbožňuju filmové večery
24. Chutná mi pivo
25. Jsem romantička

Gold fashion ❤️

wanna be affs?

29. září 2013 v 19:18 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour. Zalíbil se ti můj blog a moje články? Chceš semnou být v bližším kontaktu? Stačí zde přidat komentář.

OBLÍBENÉ BLOGY:
9/15

Chceš tu být?

Podmínky:
*blog/blogspot

Vyplň:
*přezdívka
*odkaz na tvůj web
*jak často tu budeš?

Live.Laugh.Love | via Tumblr

totally super night.

28. září 2013 v 17:47 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour holky. V pátek jsem pomáhala se školní akcí. Malá děcka běhala po učebnách a sbírali razítka za úkoly. Já jsem byla přidělena jako vedení na ruštinu a nechápavým dětem jsem stále dokolečka vysvětlovala zadání. Ach, už jsem pochopila, jak těžké to s námi musí mít učitelé, ale to není důvod, proč jim to usnadňovat. :D

Včera jsem s holkama na večer jela do Olomouce. Na náměstí byla skvělá světelná show a vynikající hudba. Potom jsme se šli podívat na výstavu jménem Noc vědců, bylo to tam zajímavé. Jenže my jsme ještě z koncertu měly stále rozvernou náladu, a tak jsme tam udělali "pár" kravinek. Dostaly jsme ty svítící náramky. I přes to, že to na výstavě bylo pěkné, bylo to tak na půl hodinku na rozkoukání. Když nás to přestalo bavit zašli jsme do příjemné indické čajovny, kde jsme si obědnaly vodní dýmku a čaj. Byla to příjemná hodinka a hodně jsme se nasmály a s námi se smáli i ostatní neznámí lidé, kteří si tam také zašli posedět. Úžasná noc. :)

Co jste dělali v páteční večer vy?

Theme Rave | via Tumblr

i don't know.

25. září 2013 v 20:42 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour kočky. Jakpak se dnes máme? Já jsem vykurýrovavá a zítra hezky mažu do školy, ale stejně si pospím, protože jdu na osm k doktorce. Čekají na mě písemky ze zemáku, dějáku a angličtiny, což už tak super není. Jinak dnešní den byl příjemný, odpočinkový a takový přemýšlecí. Vyčesala jsem chlupy z mého psa. :D A jak to pokračuje s tou cihlou, kterou nazývám notebookem? Myslím, že definitivně zdechnul. (y) Už nutně potřebuju dávku shoppingu, ale nejsou penízky.

Timeline Photos | via Facebook
pásek, náramek, náhrdelník

new [old] notebook?

24. září 2013 v 20:42 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour. Povím Vám velmi nezáživný příběh o mém notebooku, který mi rodiče včera odebrali. Dnes mi přinesli nový, zato ještě starší, než minulý.. :D Takže ten předpotopní noťas mě na chvíli pustil k fb a pak odmítnul spolupracovat. :( Dnes jsme psali milion písemek, na které jsem nebyla připravená, takže se mi docela hodilo, že jsem onemocněla, haha. A vyhrála jsem svou první bleskovku! Diplom jsem si vybrala s okouzlující Carou Delevingne. PS: Moc děkuji admince Ver!

Máte rádi Caru Delevingne?


...

tips for movies.

23. září 2013 v 21:07 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour, bonjour. Dnes se s Vámi podělím a moje nejoblíbenější filmy. Ano, trochu tuctový článek. Najdete tu mnoho žánrů od hororů po romantiku. Mnohými z nich jsem se inspirovala u ostatních blogerek. Příjemnou podívanou!
KLIKNI NA OBRÁZEK A STAHUJ ZDARMA

Project X
Komedie - USA, 2012, 84 min (SE: 93 min)
Neverland starts here dreamer | via Tumblr

On je fakt boží
Komedie / Drama - USA / Velká Británie, 2008, 96 min
Jaime le soleil

Vrah zůstal po škole
Komedie / Horor / Sci-Fi - USA, 2011, 93 min

Méďa Ted
Komedie / Fantasy - USA, 2012, 106 min

Lesní duch
Horor / Thriller - USA, 2013, 91 min
Evil Dead | via Tumblr

V zajetí démonů
Horor / Thriller
USA, 2013, 112 min
*clap clap*

Každý druhý týden (a půlka prázdnin)
Drama / Rodinný - Francie, 2009, 96 min

Místnost sebevrahů
Drama / Thriller / Romantika - Polsko, 2011, 110 min

Suicide Room | via Tumblr

Už jste nějaké z nic viděli?

swag.

22. září 2013 v 18:10 | ΔMELIA GOLDEN
Bonojour kočeny, napadlo mne napsat něco na nějaké téma. Rozhodla jsem se pro upřesnění slova swag. Znáte takové ty kluky, co si vykračují od hlavy až k patě neonový, jako kdyby právě odešli z cirkusu? Ne, toto není styl. Řekla bych, že toto je vyloženě nevkus. K tomu všemu ještě přidejte vlasy, jak helma.. Kluci, co mají styl se umí obléct a ne na sebe narvat pět neonových barev, co se navzájem tlučou. Nejsem zaujatá proti 'šampónkům', ale to, co nosí se i nelíbí.
PS: článek není zaujatý.
PPS: Omlouvám se, že článek je tak krátký, nemám dostatek času a tak trochu mám zaracha, heh.
Ramones
Suprová mikinka:3 Toho bych klidně snesla.. :D

watch it.

21. září 2013 v 12:45 | ΔMELIA GOLDEN
Bojour kočky, včera jsem nic nezveřejnila, protože jaksi nebyl čas. S kamarádkou jsme se spontálně rozhodly, že u nás přespí a celou dobu jsme strávily u chatroullete. :3 Moc jsem se bavila a dnes pořádám opožděnou oslavičku^^ Musím vygruntovat celý barák, což už tak super není, takže mě čeká ještě spousta práce. Ale ještě něco. Musíte se podívat na toto video. Otevře Vám oči.

PS: nejsem žádný psychopat. :D Jen chci, aby se lidé dozvěděli pravdu.

erica mohn kvam †

aquapark.

19. září 2013 v 17:28 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour dámy. Článek psaný s mou micinou na hrudi. Jmenuje se Pičinda, heh. Jinak dnešek v aqáči byl super. Dvě hodiny jsme tam sice poslouchali kecy fakt sexy plavčíka, ale pak jsme se hodinu mohli čvachtat v bázénu. :3 Trauma ze špeků postupem času vymizelo a já už si jen užívala vody a kamarádů.

Po vystoupení z busu jsem si všimla jednoho kluka, o kterém moje kamarádka často mluvila, tak jsem ho oslovila a představila se. Je moc fajn a doprovodil mě domů, i když bydlí na opačné straně.. :3 Doma jsem vlezla do pokoje a zahájila likvidaci komárů. :D V takovém počasí jen zalést do postele s knížkou, co?

Počítačová kvalitka. Nejsem zrovna vyzbrojena zrcadlovkou, jako většina blogerek. :D
 
sixpack hott
awww^^

dream night.

18. září 2013 v 22:25 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour. Dneska jsem se domluvila s tátou na přespáni Lucinky. Z nenadání je u nás párty o pěti lidech, haha. :D Kamarád tu přespí taky. Skypy s nej lidma, pařby, nejlepší zábava je s nejlepšími kamardy. :) Vzpomněla jsem si, že jsem se dnes ještě neozvala a nechci vynechat. :D Zítra jdeme do aquaparku, tak si pospím, ale kamarád vyrazí už v pět ráno, haha.

linnjonsson blogg - - Nattstad

I love shoes so much..

17. září 2013 v 17:24 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour kočky. Přišly botičky^^ Nejsou zrovna dle mého očekávání, ale stejně z nich mám radost. :3 Dnes mě vytasila učitelka na matiku. Nemusím snad říkat, že jsem zrovna neexcelovala. 'Trochu' mi zkazila den. S partou jsme se domluvili, že zalezem do útulného sklepa olomoucké čajovničky na voďára. Už semoc těším. Tak mě napadá. Už jste někdy měli vodní dýmku?

xox

like a princess.

16. září 2013 v 16:17 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour dámy. Jako princezna? Haha, spíš jako funící slon. Dneska jsme se třídou běhali kilometr a drtivá většina se hodila marod. Až na nás pár statečných. Všichni dostali za jedna. Včetně mě. Té, která celé dva měsíce střídala televizi, postel a notebook. :D Taky chodíte do nějakého kroužku, kde jste našli úžasnou partu? Já ano, božskou výtvarku a už za půl hoďky tam pofrčím. :) Mimochodem, jak se Vám líbí nepatrně pozměněný dess? Já jsem s ním moc spokojená. :3

PS: Zítra si beru to tričko 'DEAR SCHOOL I HATE YOU', s kterým se důstojně budu našemu školskému vedení vysmívat do obličeje. :D
PPS: Děkuju za typy na triko JD.

Be- YOU-tiful

My birthday today and shopping again.

15. září 2013 v 18:01 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour. Upřímně.. Vůbec se necítím být o rok starší. Dneska jsem byla zase nakupovat. Z nenadání se ke mně a Cinny přidala i Iris a následně moje mamina, která mi veškeré nákupy sponzorovala. Od Iris a Cinny jsem dostala růžové pouzdro s nápisem GENIUS a pořídila jsem si kalhoty a černou průhlednou blůzičku. Musela jsem si vybrat mezi ní a béžovým volným svetříkem. :( Pak jsem byla s A. venku, ale dlouho jsme tam kvůli tomu počasí nevydržely.. A. mi možná koupí k narozkám tričko s nápisem . :33

Nevíte, kde sehnat tričko/tílko/mikinu Jack Daniels?

corneliascloset.devote.se

a dream fulfilled.

14. září 2013 v 15:16 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour! Dneska jsem si povyrazila na menší nákupy s bývalou spolužačkou a koupila jsem si vysněný zlatý řetěz (New Yorker), co je na fotce. Pak další pokračování knih od Sue Limb. :3 Tričko, co vidíte pod textem taktéž z New Yorkeru. Těším se, až ho budu nosit do školy. Pak další doplňky a taky zlatou gumičku (H&M). Celkově mám z dneška velikou radost, protože (i když mám narozky až zítra) mi naši popřáli dnes. Dostala jsem parfém z limitované edice. A zítra mě čekají další nákupy s bratrovou úžasnou přítelkyní Luciou. Super oddych od školy.

Jak jste prožívali vy sobotní den?


Tumblr

Idėjos prie kavos - www.picit.ledi.lt

friday 13, bad day? no.

13. září 2013 v 20:54 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour kočeny. Co pátek třináctého? Byly nějaké problémy? Teprve druhý týden školy a já už si sama pro sebe mumlám 'konečně pátek." Dnešek mi utekl jako voda. Pravděpodobně k tomu přispěla ta dvouhodinovka výtvarky. Dostala jsem předčasné dárky k narozeninám. Nejvíc mám radost z knížky od Sue Limb, od které mám už nespočet knih a béžového elegantního povlaku na polštář. Troufnu si říct, že to byl nejlepší den celého tohoto týdne. :)

Twitpic - Share photos and videos on Twitter

hope for everyone - trio world stars.

12. září 2013 v 19:08 | ΔMELIA GOLDEN
Z ošklivého káčátka krásnou bílou labutí?
time presso.

11. září 2013 v 20:46 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour slečny. Právě jsem otevřela notebook pod záminkou zjištění, co je to "Erlenmeyerova baňka." :D Napadlo mne, že jsem dnes ještě nenapsala článek, na který má kamarádka netrpělivě čeká, po tom, co se dozvěděla o mém blogu. Učitelka na nás zítra zřejmě vybafne s testem z matiky, a protože já jsem matematický antitalent, musím se ještě pořádně našprtat. Držte mi pěstičky. :) Jaké máte vyučování vy? Volnější, nebo naopak už tvrdě makáte?

Už se mi konečně obědnaly botičky. :3 Rozhodla jsem se pro tenisky na klínku. Přecejen.. Snažím se nebýt tuctová a zářit originalitou. V teniskách na podpatku si teď po ulicích moc slečen nevykračuje. ;)

PS: Moc děkuju za návštěvnost a za aktivitu na mém stále začínajícím blogu. Jste zlatí, čtenáři.

Untitled

normal day.

10. září 2013 v 17:24 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour dámy, zdraví Vás ta, co se zamilovala do kluka, kterého chce kamarádka. Přidávám svůj historicky první deníček a musím říct, že není nijak originální. Měli jsme odpoledko - hudebka, a všichni jsme dostali poznámku kvůli přezůvkám a taky pozdnímu příchodu do hodiny.. Prostě normálnka. :D Dnes jsme taky měli krom dalších předmětů fyziku, kterou tak strašně "zbožňuju."

Dnes naše češtinářka ocenila mou lásku ke knihám. Protože jsem se údajně vytasila s vynikající slovní zásobou. Ale čím víc jsem zářila v češtině, tím hlouběji jsem propadala při řešení matematických rovnic. Když si při psaní tohoto článku svůj den zrekapituluju, vlastně nebyl nic moc. A jaký den jste měli vy?

Mimochodem, jaké je u vás počasí? U nás se naprosto zbláznilo. Ráno umírám zimou a po škole pro změnu vedrem.

Алена Шишкова | via Facebook

i don't know, what I want!

9. září 2013 v 6:11 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour. Přicházím s takovým menším problémem. V předchozím článku jsem zmiňovala, že potřebuju béžové tenisky na klínku. Ale oběvila jsem další botky, které už sice klínek nemají, ale líbí se mi stejně tak. A proto chci radu od vás, holky. K některým se přikláním více, ale stále si nevím rady..what I need - beige special.

8. září 2013 v 12:00 | ΔMELIA GOLDEN
Ahoj slečny. Připravila jsem si pro vás článek s několika hadříky a doplňky co nutně potřebuju. Znáte to.. Ženské potřeby.. Za pár dní budu mít narozeniny, tak bych mohla velké vytoužené nákupy zase pro jednou realizovat. Jinak jsem zpravidla švorc. V poslední době jsem si velmi oblíbila béžovou a proto tu právě tato barva bude ve značné přesile. Příjemnou podívanou!

Oh My Givenchy!
*béžový pletený svetřík

I Speak Prada! | via Tumblr
*béžové tenisky na klínku

Collage Vintage
*béžový kabátek, nebo delší sako

Presidential Fashionista
*prostorná béžová kabelka

**************** | 501 photos | VK
*tričko chanel (fuck)

The Bikini Post | via Facebook
*zlatý 'řetěz' na krk

Untitled
*zlaté páskové náramky

http://andlouwillbeloved.blogspot.com
*hodinky od Marc Jacobs, o kterých můžu jen snít.

Foreword.

6. září 2013 v 19:54 | ΔMELIA GOLDEN
Ahoj. Na blogu budu vystupovat pod přezdívkou ΔMELIA GOLDEN. S blogováním jsem začala okolo jedenáctého roku. Tato činnost mě nepřestala bavit a proto v ní pokračuji tímto mým asi třetím blogem. Budu pravidelně přidávat jeden nebo dva články denně. Moje stránky budou zaměřeny hlavně na módu, hubnutí a mé zážitky. Doufám, že můj dess na Vás bude působit příjemně a budete se sem rádi vracet. Vaše ΔMELIA GOLDEN.

Style