Říjen 2013

happy Halloween for everybody!

31. října 2013 v 20:04 | ΔMELIA GOLDEN
Boo! Tak co, máte položenou před dveřmi nějakou tu vydlabanou dýni? Jste nadšenci pro tento svátek, nebo ho zas tak neprožíváte? Já teda patřím spíše do druhé skupinky, ale náš dům se prostě bez vydlabané dýně neobejde. Plánuju udělat takovou rodinou halloweenskou oslavičku. Rozestavím svíčky všude po domě (nejvíc u mě v pokoji), postavím na čaj a budem koukat na film Addamsova rodina, který už jsem stáhla. Klasika. Mohla by se z toho stát hezká tradice, že?
Fantasia
Až bude po všem, mrknu se v mém pokoji na nějaký ten horror. Samozřejmě hned potom na pohádku, jinak bych to nedala a klepala se strachy celou noc:D A vy jste nějak slavili tento svátek duchů? Hádejte kdo zůstane přes noc? Naprosto luxusní štěňátko (znělo to tak nadějně, že? "Hádejte, kdo zůstane přes noc?"), které na tu chvilku budu hlídat.

Tumblr

pancakes.

30. října 2013 v 17:51 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour. Jak jen popsat dnešek? Další z dlouhé série 'lazy days'. Vstala jsem si hezky v jedenáct hodin a pak se rozhodla pro horkou pěnovou koupel. :3 Ve vodě skončila drtivá většina mého sprcháče. *Garnier Fructis - ten doporučuji. Voní nádherně.* Celá voňavá a svěží jsem si šla udělat "svačinku". Dobře, dobře svačinka/obídek/snídanička. Podávaly se palačinky^^ Když jsem si to všechno naskládala na stůl a hodlala si sednout k televizi, samozřejmě mi zavolal kamarád, že stojí u nás před barákem. Celá zoufalá jsem se odtrhla od té nádhery na stolku a šla mu otevřít. Rozdělila jsem si s ním moji svačinku/obídek/snídaničku a kecali.

Cara Delevingne, drawing, beautiful, model, we heart it,picture, colors, sexy, slim body, face, talentkabelky chanel, leopardí vzor, leopardí pozadí, fashion, čepice, blog, o čem psát, amelia golden, blog.cz

Potom jsem nasedla na bus jedoucí přímo k bráchové přítelkyni a tak půl hodiny jsme se hrabaly v sekáči. Byla jsem trochu zklamaná, protože tam toho moc nebylo. Ale našla jsem tam fešnou army bundičku, která mi ale byla velká a vypadala jsem v tom, jako... na můj zjev prostě nemůžu najít přirovnání. Pak jsme si k ní domů šli sednout na kafčo a pokecaly. Grrrr, school tommorow. Ale už mi celkem chybí ty paka, které občas nazývám svými spolužáky.

beige heels, boots,fashion, model, pretty, beautiful, we heart it, blog.cz,amelia golden, sexy, high heels, stylish, beige special, pink, i love pink, good dess

just text.

29. října 2013 v 19:26 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour kočenky! Dnešek byl čítankovým příkladem líného dne. Celý den jsem střídala televizi a počítač. Až okolo čtvré se mi ozvala kamarádka s tím, že bychom šly ven. Změnila jsem dess. Líbí se Vám? Já jsem s ním spokojená. :) Ten předchozí lay, který vidíte pod textem mi vydržel sotva den. Je z mého předchozího blogu a už se mi okoukal a nudil mě. Opravdu už potřebuju zhubnout. Budu moc ráda, když mi dáte nějaké typy, jak jste zhubly. Mě se jednu dobu dařilo a úspěšně jsem zhubla něco přes pět kil, ale teď to zase jede nahoru..
nail-polish, pink, green, colors, colored, laky na nehty, sexy, fashion, pink, rooms, leopardí pozadí, beauty,cool, stylish
Těším se na zítřek.
Ale vždy, když se těším, něco se pokazí.
Chci jet do vedlejšího města s bráchovou přítelkyní. Je tam parádní sekáč. A já tak trochu zbožňuju hrabání v sekáčích. Některé poškozené věci jsou tam i zadarmo. Aww, taky tak milujete sekáče?

nail-polish, pink, green, colors, colored, laky na nehty, sexy, fashion, pink, rooms, leopardí pozadí, beauty,cool, stylish, style, clothes, heels, vans, outfit, crazy, gold, hanbag, shirt, košile s ostny, czech republic blog, we heart it, god, welcome, picture, amelia golden

Předchozí lay. Ano, všichni se po_erte, že mám windows vista:D

life is bitch.

28. října 2013 v 18:53 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour. Už je mi mnohem líp. Dala jsem na Vaše rady, volala s kamarády a celkově se snažila hodit do klidu. Fakt jste mi pomohli. Koukala jsem na filmy. A jakmile mě to začalo nudit, prostě jsem šla uklízet. :D Zjistila jsem, že již zmiňovaný seriál Skins sleduje celkem hodně lidí, to jsem vůbec netušila.. Já jsem se na něj začala dívat tak před měsícem a jsem u 6. série. Pokud někdy někdo nebude vědět na co mrknout, vřele doporučuju právě Skins. Těšing na zítřek. Půjdu ven s kamarádem a všechno proberem. Jak si vy užíváte podzimní prázdniny?

†
(59) Tumblr
Její postava zosobňuje všechno po čem toužím. Ale jméno máme společné.. :D

i just.. sorry.

27. října 2013 v 19:32 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour. Asi bych se měla omluvit za neaktivitu, ale já to neudělám. Nechci. Opravdu si teď potřebuju přečíst pár povzbudivých komentářů. Poslední dobou je kolem mě příliš mnoho problémů. Naši si myslí, že jsem zešílela. Přesněji řečeno "šílená kurva" Detaily Vás otravovat nebudu. Objednali mě k psychologovi, haha. Nepřipadám si šíleně. Z ničeho nic mě přepadla touha po blogu. Touha po tom se vypsat. Ale mám otázku.. Co děláte, když máte záchvat zuřivosti?

Tak a tímto uzavřeno pesimstické téma. Není krásně? Podzim je moje nejoblíbenější roční období. Spadené listy hrají všemi barvami. Poslední dobou jsem si zamilovala seriál jménem Skins. Nědo má PLL, dlší DVD a já mám Skins. Máte typ na nějaký romantický filmek?

nice | via Facebook

troublemaker.

8. října 2013 v 21:40 | ΔMELIA GOLDEN
Bojour zlatíčka. Jakpak jste se měli? Já se momentálně můžu "pyšnit" nejvyšším počtem zápisů (něco jako poznámka) z celé třídy. A to jsem překonala i dva týpky, kteří byli v minulém ročníku nepřekonatelní. (y) Úžasné, že? Dostala jsem napomenutí tř. učitele. Proč ne? Co vy ve škole? Kolik zápisů nebo poznámek už jste stihli nachytat? Znáte někoho.. řekněme mě podobného? :D Omlouvám se za neaktivitu, protože mi byl zabaven notebook a já trávím raději volné chvilky venku s přáteli, než na blogu. Když se zrovna neučím. Musím dohnat nějaké ty trojky. Zítra jdu na promoci mojí příbuzné, takže se vyhnu škole! muahahahah!

Nails | stylesbyml

lazy days.

6. října 2013 v 13:18 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour kočeny. Skoro nic se neděje. Dnes sedím na pc už od deseti a včera byla na programu velká rodinná hádka, což vždycky potěší, ale hlavně včera to byla bomba, protože jsme měli jít s Králíčkem do kina. Nakonec se nic nekonalo. Nikdo neměl chuť. A já si krátím čekání na brášina, až mi přinese love, co mi dluží a mažu ven. A protože už není nic zajímavého s čím bych se s vámi podělila, tak Vám sem napasuju nějaký pěkný obrázky. :) Příjemnou podívanou!

Untitled

yep.

3. října 2013 v 20:08 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour dámy! Dneska nám učitelka dala přepadovku ze zemáku. Bitch. Potom jsem šla s Cukroušem a Králíčkem ven. Pořádala se u nás Drakiáda. Prostě pouštění draků. Děcka z místní základky tam prodávali párky, já jsem uhrála jeden zdarma, protože s nimi kamarádím, ale pak jsem ho vrátila, ať ho prodají někomu jinému. Ale byl v pořádku! :D Jedna holka to okomentovala slovy: "Však to je v poho, on je nedotknutelnej." Aneb nedotknutelný párek. Jak epické. :D Přišla jsem domů a tam všichni sťatí. Diskutovali o světě a o otázkách života.. Co na to říct. Mám šílenou rodinu. Taky Vám někdy připadá, že žijete s bandou bláznů? Vůbec mi nepřipadá, že už je podzim. Ráno kosa, jak v Rusku a po škole umírám navlečená do bundy.

Fucking Glamour Bitch

math? no problem.

1. října 2013 v 16:48 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour! Na oslavu mé již čtvrté jedničky z matiky jsem si zase jednou profesionálně ukuchtila moji slavnou omeletu (trochu přesolenou, heh). Matikářka už nemá na co svádět moji minimální pozornost, co jí věnuju. :D Ano, už zase do Vás hodlám hustit školní písemky, ale prostě se musím zmínit o zítřejší vstupní práci z čejáku a písemce z angliny. Sice mám češtinu ráda, ale ty teorie a věty vedlejší nebo trpný a činný rod opravdu nemusím. Mám pocit, že čeština je každý rok stejná, nic nového. Jen opáčko.

Mimochodem dnes jsme se v literatuře a hudebce dívali na film AMADEUS. Viděli jste? Perfektní film. Mozart byl genius!!
Další mimochodem. :D Na facebooku jsem našla jednu takovou blbinku, ale zasmála jsem se jí. Nejde se nepodělit.

Kluk: Lásko?
Holka: Ano?
Kluk: Pojď za mnou do ložnice.
Holka: Už jdu!
Kluk: Zhasni světlo.
Holka: Zhasnuto!
Kluk: Stáhni žaluzie.
Holka: Staženy!
Kluk: Zavři dveře...
Holka: Zavřeny!
Kluk: Pojď jsem!
Holka: Jdu.
Kluk: Pojď ke mě do postele.
Holka: Ó, ano
Kluk: Pojď pod peřinu!
Holka: Oo, ty tygře!
Kluk: Podívej jak mi svítí náramky!!

Fashion,Luxury,Quality. | via Tumblr
luxusní postavička