Listopad 2013

inspiration.

17. listopadu 2013 v 18:44 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour. Dneska přidávám inspiraci, takže Vás zahrnu orázky. Které z nich Vás zaujaly nejvíc? Já nebudu lhát a přiznám se, že se mi zdá být nejhezčí ten čtvrtý:2 No není to kus, holky? Příjemnou podívanou Vám přeji!

Untitled

everything.

16. listopadu 2013 v 18:13 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour. Asi jsem blázen či co, ale udělala jsem si domácí tetování. Vypadá jako otazník, ale bez tečky a je uvnitř dlaně. Má pro mě skrytý význam. Nelituju, že jsem to udělala. :3 Dnes jsem nutně potřebovala jít ven. Protože po týdnu stráveném doma jsem prahla po čerstvém vzduchu, napsala jsem kamarádovi a šli jsme. Pak jsme zavítali k nám domů a koukali na film. Celkem fajn. Přemýšlím, že si přečtu znovu knihu Válka s mloky od Čapka, protože mě moc bavila.

Momentálně mě lidi okolo dost řeší. Kvůli holčině, co nedokáže držet jazyk za zuby. Taky se o mě říká, že jsem ku_va, když jsem se údajně chtěla na pařbě vyspat s jedním klukem. Hlavně, že to bylo naopak a já od něho utíkala. Zní to dětinsky a taky, že je. Ani nechápu, jak se to rozneslo. Fakt mě dostává stupidita lidí. Uvěří všemu, co uslyší. A pak si myslí, že mě tím mohou ještě vydírat?! Bože, to jsou dramata toto. Ulevilo se mi. Vypsala jsem se z toho. A je mi líp. :-)

pansexualrevolutionary.tumblr.com

home alone.

14. listopadu 2013 v 18:06 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour slečny. Dnes to bude na dlouho. :D Mám internet v mobilu na dva roky! Což je hustodémnosky krutopřísné, protože na mém mobilu není ani wifi. Řekněme ale, že se mamina před chvíli prokecla o mém dárku k Vánocům, takže budu patřit mezi lidi s mobilem, co nepochází z doby kamenné. Hodně jste psali, že se Vám líbí můj pokoj. Co by jste řekli, kdybych Vám ho představila blíže v nějakém článku? Tedy.. až se dokopu k úklidu. Ještě není dodělaný, ale to nevadí. Celý den jsem doma sama a strašně nudím. Přemýšlím, že bych zase změnila dessign, i když se mi tento líbí a Vám očividně taky. Nudím se.

ORIGINÁLNÍ ODDĚLOVAČ PRO PRVNÍHO ZÁJEMCE.

Už před časem jsem udělala oddělovač, který máte nad nahoře. Má někdo zájem? Když tak pište komentáře! ;) Společně s mým výtvorem Vám sem házím fotku, na které je můj supermoderní ajfounek, jak mu ráda říkám. :D Taky jsem Vám zapomněla říct, že jsem omdlela. Prostě jsem vylezla z vany a mrskla sebou na dlaždice. Komická představa, že? :D Jsem v pořádku, nic mě nebolí, ani jsem si neuvědomila, že padám. Zažili jste někdy stav bezvědomí?

mobil zdoby kamenné a můj druhý mobil z doby bronzové
*Aby jste rozuměli, oba jsou stejně "vychytaný", ale ten druhý nevypadá takmoc jak cihla:D

#backgrounds

about me

13. listopadu 2013 v 17:35 | ΔMELIA GOLDEN
TumblrResultado de imágenes de Google para http://metiendoruido.com/wp-content/uploads/2012/02/tumblr_lv6n698wki1ql5ngoo1_500.jpg

Bonjour. Od blogerky vystupující pod jménem Susane S. jsem si vypůjčila nápad na článek. A to popis mé osoby v několika přídavných jménech. Budu ráda, když něco podobného také uděláte. Tak jdeme na to.


náladová
problémová
riskantní
obětavá
temperamentní
snažící se být originální (?! :D)
romantická
pesimistická
líná
šťastná
nešťastná
necílevědomá
naivní
důvěřivá
žárlivá
divoká
neopatrná
citlivá

miluju ten song. je v něm něco nepopsatelného. něco, z čeho mám husí kůži.

I'm ill.

12. listopadu 2013 v 17:33 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour dámy. Hlásím se Vám nemocná. Celý den o minerálce a sucharech, které pak stejně vyklopím. Pár lidí mi zavolalo, pár napsalo, jestli jsem v pohodě, to je hezké. :-) Odpoledne jsem se snažila něco pozitivního naťukat do klávesnice. Nešlo to. Padla na mě deprese. Je to jako nějaká epidemie. Mám depky z minulosti a bojím se budoucnosti. Přítomnost se mi nelíbí. Ale dost už. Dostala jsem se do pozitivního myšlení a teď si to kazím. Ani nevíte, jak moc mám hlad, ale představa, že to jídlo zase spatří denní světlo mě od něho úspěšně odrazuje.

November. | via Tumblrrooftop view | via Tumblr

Mám tu pro Vás typ na super film, když se budete nudit. Nahoře na prvním obrázku vidíte krátkou scénu z filmu:) Určitě se koukněte na My děti ze stanice ZOO. Název mi připadá, jako nějaká pohádka. Je to ale přesný opak: sex, drugs and rock and roll - doslova. Přidávám fotku ze včerejška, kde ještě nevypadám jak zombie, haha. Ano, já vím. Víc dementně jsem se tvářit nemohla! :D

NESNÁŠÍM SVOJE PIHY.
.Jako dárek na Vánoce je půjdu odstranit.

sunny today?!

10. listopadu 2013 v 18:27 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour. Dneska jsem se opalovala, haha. Využila jsem příležitosti, když si sluneční paprsky razily cestu přímo do mé postele. Shodila jsem tričko a tepláky, otevřela okno, natáhla se na postel a škvařila se u notebooku, kde jsem udělala nový dess blogu. Podle Vašich komentářů se líbí. A musím se Vám pochlubit, že jsem vyhrála soutěž blogerky *Dady*. Momentálně vypadám, jako šmoula, hihi. Kamarádka mi doporučila 'zajímavou' masku na obličej, která je sice účinná, to musím uznat, ale štípou mě z ní oči. Celé tajemství spočívá v tom, napatlat si na obličej pastu, heh.

Marita Solheim - My world#vans. | via Tumblr

Pod textem vidíte song, který jsem si moc oblíbila, už jen kvůli tomu originálnímu klipu. Hele ženy, musím říct, že dnes jsem se poprvé po roku a půl učila ruštinu. A on to ten rok a půl opravdu je, beze srandy. Zjistila jsem, že už to teď nenítak lehké, jak předtím. Jaký máte jazyk vy? Já si teď jdu smít tu modř z obličeje. Čo jste robkali vy přes víkendík?


my other diary.

9. listopadu 2013 v 15:58 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour kočeny. Nějakou dobu jsem tu nebyla. Vždycky si potřebuju trochu dáchnout, když mě to přestane bavit. Ale děkuji, že jste navštvovali mlj blog i za dobu, co jsem byla neaktivní. Dnes jsem se pokoušela udělat pár uměleckých fotek, jejichž předlohou jsem byla já. Bohužel jsem nevypátrala, kde je usb od foťáku a už jsem byla umělecky rozcuchaná a nalíčená, tak jsem to šlehla přes webku, kde ta kvalita není nic moc. Najdete pod článkem.
Facebook
Je mi zima. Dnes jsem si už odjezdila svoji půlhodinku na rotopedu, ale asi si dám další na zahřátí. Nebo ještě lépe bublinkovou koupel! :3 V naší knihovně ve sklepě jsem si nahrabala mnoho knih. Teď právě čtu 'MALÁ ARCHA MOUDROSTI A BLÁZNOVSTVÍ'. Je zaplněna citáty moudrých lidí. Dalšíknihy od Erbena, Čapka a Shakespeare.

Georg Christoph Lichtenberg: "Člověk je snad napůl duch a napůl hmota, tak jako je polyp napůl rostylina a napůl živočich. Na hranicích leží vždycky nejpodivnější tvorové."be slim.

4. listopadu 2013 v 20:08 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour honeys! Zatím se mi daří svůj apetit držet na uzdě. Už po třetím dni diet a cvičení na sobě vidím účinky. Přitom stačí málo jíst a 20 minutek na rotopedu. Od včerejšího večera si roztahuju ucho. Hrozně se mi líbí tunely. Taky si udělám sem tam pár dredíků:3 Chci se poptat, jestli by někdo neměl doma přebytečnou flanelovovou košili s knoflíčky ke krku, nejlépe červenou. Nějakou takovou sháním.
Hopeless-
Takže já si jdu dát půl hodinku na rotopedu, pak se mažu vykoupat. Ještě si něco málo přečtu a šupky dupky do hajan. Jaký jste měli den? Já jsem dneska nějak utahaná. Možná na mě něco leze. Tak se mějte koblížci, užjite si večer!

Chanel

1O hipster hollywood stars.

3. listopadu 2013 v 17:27 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour! Připravila jsem si článek na téma, kde Vám představím hipsterské Hollywoodské hvězdy. Pět mužů a pět žen. Hipsterský styl se mi moc líbí a nedávno jsem na něj přešla. Ale to už odbočuju. Podívejte se, jak se Hollywoodské hvězdy oblékají, když zrovna nekráčí po červeném koberci! Mnohem víc najdete v celém článku.

1# VANESSA HUDGENS

Liebster Blog award.

2. listopadu 2013 v 17:45 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour honeys! Byla jsem nominována na Liebster Blog Award. Tag, který už jistě všichni znáte. Nominace mi přišla od skvělé blogerky Duckiina. Ještě jednou velké díky. Napiště, co máme společného! :-)


FAKTY
01. Na první pohled jsem slušná holka. Když mě poznáte blíž, chovám se spíš jako kluk.
02. Vždycky jsem byla magnet na průšvihy.
03. Mám slabost pro vysoké kluky s modrozelenýma očima a tmavými vlasy.
04. Hloupý lidé mě dokážou hrozně vytočit.
05. Ulítávám na vůních (parfémech) a čokoládových produktech.
06. Chtěla bych se obarvit na brunetku.
07. Chci se co nejdřív postavit na vlastní nohy a starat se sama o sebe.
08. Mám ráda déšť.
09. Nejoblíbenějším ročním je podzim.
10. Mám ráda módu a nakupování, ale chybí mi peníze.

OTÁZKY OD BLOGERKY DUCKIINA
Kde by jsi v budoucnu chtěla bydlet?
---Skotsko, Francie, Jamajka

Co bys nikdy neudělala?
-..Jsem schopná všeho.

Na co poslední dobou nejčastěji myslíš?
--.Na hubnutí.

Názor na kluky & růžová?
---Kluk, co nosí růžovou mi přijde zženštilý.

Nejoblíbenější skupina?
-..The Beatles, Nirvana.

Čteš knihy? Pokud ano, která byla nejlepší cos četla?
..-Ano. Nejlepší byla PROMĚNA od MARGARET MAHY.

Postava (z filmu, knihy, seriálu..) která ti je nejvíce podobná?
-..Možná bych řekla Effy ze Skins svým způsobem.

Co tě vždycky rozesměje?
..-Vzpomínky na vtipné příhody.

Činnost, které se velmi věnuješ ale vadí ti to?
..-Časté sezení u pc.

Poslechni si nějakou písničku od R5. Názor?
-..Kapelu moc neznám, ale líbí se mi jejich písničky.

Anastasia Klepnyova

OTÁZKY PRO NOMINOVANÉ
Co nejvíc na světě miluješ?
Jde ti více matematika nebo čeština?
Jakou zemi bys nejradši navštívila?
Kdybys měla tři přání, co by sis přála?
Jakéjsi znamení? Sedí na tebe jeho popis?
Tvých pět nejoblíbenějších blogerů?
Jak bys krátce popsala svůj pokoj?
Nejchutnější jídlo, které si kdy měla?
Osoba z tvého okolí, které můžeš svěřit úplně všechno?
Jsi puntičkář nebo všemu necháváš volný průběh?
Co si myslíš o Americe?

•MNOU NOMINOVANÉ BLOGY

*Doufám, že jsem nominovala blogerky, které ještě nominace nedostali! :)

//Napiš 10 faktů o sobě.
//Odpověz na otázky blogerky, co tě nominovala.
//Nominuj 5 lidí/blogů.
//Vymysli pro ně 10 otázek.


little of everything.

1. listopadu 2013 v 20:20 | ΔMELIA GOLDEN
Bonjour darlings. Dneska jsme se učili jenom tři hodiny. Díky odpadlé dvouhodinovce IKT a nepřítomnosti naší fyzikářky. Den byl fajn, psali jsme z přírodopisu, ale to mě nijak nežere, i když vím, že jedničku rozhodně nedostanu. Jen tak mimochodem chci doporučit film Zkažená mládež pro milovníky depresivních filmů. Řeknu Vám, to je ten nejpesimičtější film, co jsem kdy viděla! Teď zase nakousněme další téma. Dneškem jsem odstartovala éru hubnutí, protože jsem na sobě poznala ty kila, co mám za poslední dobu nahoře. Musí jít zase hezky dolů. Rozhodla jsem se pro dost přísný režim. Mým posledním jídlem je pozdní oběd ve tři hodiny odpoledne. Tak jsem se zařídila i dnes a cítím se skvěle. Dobře, přeháním, prostě normálně.

Never Settle. (www.sunnysanni.blogspot.com)Cute, céline, gold, dog, sweet, honey, we heart it,picture, blog, amelia golden, slim, change, crazy, funny, stylish, style fashion

Johnny Depp je nehorázně sexy, že?:-D Za mlada byl ještě víc. Je to takový ten typ, co nikdy nestárne. Můj nejoblíbenější herec. Když kliknete SEM a SEM, zobrazí se Vám jeho fotky, kdy byl mlád na nové kartě, takže stránka se nebude přerušovat. Mimochodem děkuju za stále se zvětšující návštěvnost na mém webu. Jste zlatíčka!

Style